(0216) 378 07 07

Sosyal Medyada Biz}

TEKNOMAX YETKİLİ SATICI

Kullanıcı Dostu Uygulamalar

Programlama yaparken en önem verdiğimiz konu uygulamalarımızın kullanıcı dostu olmasıdır. Son derece anlaşılır ve pratik kullanımlı olması için önemli bir zaman ayırıyoruz. Tema destekli görsel ara yüzü altında aynı anda tüm ekranlarda çalışma yapabilir, dilerseniz sadece klavye ile uygulamalarımızı seri olarak kullanabilirsiniz. Bir çok işlemi sürükle bırak sistemi ile veya tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Bulut ve İnternet Üzerinden Çalışma

Bilgiye her yerden erişmek tüm kurumların temel ihtiyacıdır. Uygulamalarımız masa üstünde yerel veri tabanında çalışabildiği gibi  Bulut sunucular üzerinde de çalışabilmektedir. Tüm cihazlarınızdan internet üzerinden çevrimiçi çalışma yapabilirsiniz.

Yedekleme

Yedekleriniz dilerseniz manuel dilerseniz otomatik olarak sunucunuz üzerine alınır. Ücretsiz herhangi bir bulut hesabınız var ise (Yandex, Google Drive, One Drive vb.) aynı zamanda hiçbir ücret ödemeden bulut ortamına da otomatik yedek aldırabilirsiniz. En büyük avantajı dilediğiniz anda istediğiniz yedeğinizin içeriğine bürokratik işlemler ile kimseden yetki almadan ve günlerce beklemek zorunda kalmadan ulaşabilir, istediğiniz kayıtları geri getirebilirsiniz.

SQL Veri Tabanı

Kullandığımız ücretsiz açık kaynak kodlu Firebird SQL veri tabanı ile küçük-büyük her ölçekteki veri yükünüz rahatlıkla işlenir. Bakım maliyeti yoktur. Yerel ve uzak erişim desteği sunar. Açık veri yapımız sayesinde dilerseniz özel uygulamalarınızı da Teknomax ürünleri ile entegreli hale getirebilirsiniz.

Teknoloji

Uygulamalarımız mühendislerimiz tarafından en son yazılım teknolojileri kullanılarak geliştirilip, sürekli olarak güncel tutulmaktadır. Ana ürünlerimiz Masa Üstü uygulamaları olup bunlar Android ve Web sistemleri ile desteklenmektedir.

Modüler Yapı ve Özelleştirme

Uygulamalarımız modüler yapısı sayesinde genişlemeye müsaittir. İhtiyacınız olan modülleri dilediğiniz zaman sisteminize ekleyebilirsiniz. Üstelik her modülü kendi ihtiyacınıza göre özelleştirebilme ve geliştirme imkanınız da bulunmaktadır.

Yardım ve Destek

Teknomax uygulamalarının tüm ekranlarında video yardım özelliği bulunmaktadır. Takıldığınız noktada bulunduğunuz ekranla ilgili videoları adım adım başa sararak izleyebilirsiniz. Çözemediğiniz durumlarda program içinden canlı destek talebinde bulunarak çağrı merkezi ekibimizden çevrimiçi destek alabilirsiniz.

Sihirbazlar

Uygulamalarımız içerisinde bir kaç tıklama veya sürükle bırak işlemi ile sizlere çok büyük zaman kazandıran çeşitli sihirbaz sistemleri bulunmaktadır. Banka Ekstresi Aktarımı, Hızlı Fiş Girişi, Veri Aktarımı, Cari Kart sihirbazları bunlardan sadece bir kaç tanesidir.

Veri Transferi

Mali Müşavir ve Ticari ürünlerimiz arasında direkt entegrasyon sistemi vardır. Hiçbir muhasebe bilginiz olmasa bile yapılan her işlemin yevmiye kayıtları, müşavirinizin arzu ettiği kayıt sistemi doğrultusunda arka planda otomatik oluşturulur. Bunun dışında Mali Müşavir uygulamamıza diğer tüm programlardan her türlü veriyi sürekle bırak sistemi ile kolayca içeri aktarıp tüm yevmiye kayıtlarını otomatik oluşturma imkanına da sahipsiniz.

Resmi Kurumlar İle Entegrasyon

Uygulamalarımızın Gelir İdaresi, SGK, TÜİK, Noterler Birliği, İş-Kur, Merkez Bankası gibi resmi kurumlar ile direkt entegrasyonu vardır. Yapılan kayıtlar doğrultusunda tüm bildirimler tek tuşla otomatik olarak kurumlara iletilip otomatik olarak takibi sağlanır.

E-Çözümler

Uygulamalarımız içinden E-Fatura, E-Arşiv Fatura düzenleyebilir, E-Defter hazırlayıp gönderebilirsiniz. Ayrıca işletme, serbest meslek ve basit usül mükellefleriniz için Defter beyan sistemi entegrasyonumuzu kullanabilirsiniz.

E-Ticaret

Ticari ve Kobi ERP uygulamalarımız ile Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 gibi e-ticaret sistemleri ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Esnek Raporlama

Teknomax uygulamalarındaki raporların tamamını dilediğiniz gibi özelleştirerek yeni tasarımlar oluşturabilir tek tuşla bu raporlara ulaşabilirsiniz. Tüm raporları PDF, Word, Excel, Open Office, Jpg, Html gibi çeşitli formatlarda dışa aktarabilir veya direkt e-posta olarak gönderimini yapabilirsiniz.
18 Şubat 2020
664 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA