(0216) 378 07 07

Sosyal Medyada Biz}

KURUMSAL ANLAŞMALAR

İnform Bilgisayar kurumsal bakım anlaşma sürecinde belirli periyotlarda eksiklerin tamamlanması arızaların giderilmesi ve yeni çözümler üretilmesi için bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Yapılan anlaşma sürecinde verilen hizmet ile masaüstü bilgisayarlarınız, Laptop bilgisayarlarınız, Fax cihazlarınız, Switchler, Güvenlik duvarları (firewall), Sunucularınız (Server) yazılım ve donanım sorunlarınız, veri güvenliğinizi, network ağınızı, yedekleme sistemlerinizi kontrol ederek sistemlerde bulunan sorunları teknik destek ile çözerek sistemlerinizin daha sağlıklı çalışmasına yol açmaktadır. Bakım periyotları firma ihtiyacınıza göre anlaşma sağlanarak belirlenmektedir.

Hangi Firmalar Kurumsal Bakım Anlaşması İmzalamalıdır?

İşletmenizde bulunan cihazların işlevsel çalışması, veri kaybı yaşamamanız, yeni sürümlerin kontrolünün yapılması ve işletmenizin teknik çalışmasının devamlılığı için, Bilgisayar, monitör, laptop, sunucu, yazıcı, tarayıcı, gibi cihazların, sorun teşkil edebilecek sayıda olmasıyla kontrolünü sağlattırmak hızlı çözüm üretilmesi gereken zamanlarda anında müdehale edip veri kaybını önlemek için kurumsal bakım anlaşması yapılması gerekilmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması içeriğinde hangi hizmetler bulunur?

İnform Bilgisayar, Kurumsal Bakım anlaşması süresinde yerinde hizmet desteği, Belirli periyotlarda bakım, envanter takibi, Arızalı cihaz bulunması halinde arıza giderilmesi, Cihaza yerinde müdahele edilmediği taktirde yerine yedek cihaz bırakılıp onarım sağlanmaktadır.

Yazılım ve donanım destekleri, Office uygulamaları, Linux ve iOS işletim sistemleri desteği verilmektedir.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, monitör, yazıcılar, tarayıcılar, projeksiyon cihazlarınız, kamera cihazlarınız, gibi çevre birimlerinizin gerekli orijinal yedek parçaları sağlanmakta, gerekli programlarının kurulumu yapılmakta, Kurulan programların eğitim desteği verilmekte, ve anlaşma kapsamında sizin ihtiyaçlarınız belirlenerek ekleme ve çıkarma yapılabilmektedir.

18 Şubat 2020
1.546 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA