(0216) 378 07 07

Sosyal Medyada Biz}

KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

guvenlik-sistemleri

KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Alarma geçtiniz ve evinizi İnform Bilgisayar güvencesiyle koruma altına aldınız ancak yaşam standartınızı daha da artırmak “güvenlik ve ötesi” anlayışınızı ortak bir havuzda toplamak istiyorsunuz… Bir kolayı var! Kale Tam Kapsam Güvenlik, alarmdan kasaya, kilitten sigortaya pencere sistemlerinden kapıya ve elektronik sistemlere kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunuyor… Siz de güvenliğinizi sağlama almak, hayat kalitenizi artırmak için Tam Kapsam Güvenlik içindeki güvenlik çözümlerini ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri

Günümüz de hırsızlık olayları gün geçtikçe daha da artmaktadır. Alarm sistemleri ile günümüzde güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarm sistemi yaptırırken dikkat emeniz gereken bir takım hususlar vardır. Kalitesiz alarm sistemleri hırsızlıklara bir çözüm sağlamamaktadır. Bazı alarm sistemlerinin Çin malı veya kalitesiz üretimi yapılan ucuz malzeme kullanılarak piyasaya sürülen ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler hem yanlış alarm vermekle beraber hırsızların yapabileceği sabotajlara karşı korunaksız kalmaktadır. Bu alarm sistemlerinde büyük sistem açıkları bulunmaktadır. Sektörün de İsim yapmış marka olabilmeyi başarmış sistem güvenilirliği satıcılar ve alıcılar tarafından onay görmüş ürünler tercih etmek, iyi araştırmak ve yaptırmışken profesyonel olarak bir kere yaptırmanız sizlerin yararına. Günümüz de Alarm sistemi kurdurup tekrar geri söktüren ve yaptırdığı kişiler firma olmadığından bir iki ayda bu işi bırakıp kaçan kişiler tabir ettiğimiz vur kaç yapan kişilere sırf ucuz diye alarm sistemi kurduran kişilerden sakın olmayın diyoruz yoksa istemediğiniz olaylar başınıza maalesef gelebilir.

Alarm sisteminizi evinize uygun ürünler ile profesyonel bir keşif yaptırarak tam korunaklı işe yarar bir sistem yaptırabilmeniz en önemli olanıdır. Bu nedenle İnform Bilişim Hizmetleri olarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak için her zaman hazırız. Profesyonel kurulum ve keşif ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize elimizden gelen desteği sonuna kadar vermeye hazırız.

Güvenlik Kameraları

Güvenlik kamera sistemi güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sisteminin diğer adı güvenlik kamera sistemidir. Günümüz de hırsızlık ve diğer olayların artmasıyla birlikte hem şirketler hemde ev sahiplerinin güvenlik kameralarına olan talepler gün geçtikçe artmıştır.  CCTV diye de bilinen açılımı kapalı devre televizyon sistemi olan güvenlik sistemleri 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapabilmektedir.

Kapalı devre Televizyon sistemleri nerelerde kullanılır

Tesis çevre izleme güvenlik kamera sistemleri,

İşyeri güvenlik kamera izleme sistemleri,

Ev kamera sistemleri,

Fabrika güvenlik kamerası sistemleri,

Şehir izleme sistemleridir.

 

Güvenlik Kameraları İse;

Sabit kameralar

Dome Kameralar

Speed Dome Kameralar

IR Gece Görüşlü Güvenlik Kameraları

IP Kameralar

Zoom Kameralar

CCTV Kameralar

Araç Kamera Sistemleri

Gizli Kamera Sistemleri

  kamera

Dijital Kayıt Cihazları

Dijital Video Kaydedici) Cihazlar, kameralardan alınan görüntülerin kaydedilmesini, izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlayan sistemlerdir. Güvenlik Kamera Sisteminin kurulmasının asıl ve en önemli amacı, riskli bölgelerde oluşması muhtemel olayların kayıt altında tutulması ve istendiği anda bu kayıtların izlenip gerektiğinde hukuki delil olarak kullanılabiliyor olmasıdır.

Dijital Kayıt Cihazları genellikle kurumsal yerlerde insan müdahalesinin mümkün olmadığı yerlerde kullanılır

– Bilgisayar kaynaklı sorunlar olan virüs vb olumsuz etkilerden sakınılmış olur.
– Kurumsal Firmalar da yetkisiz personelin müdahalesi sonucu ortaya çıkabilecek sorunlar en aza indirilmiş olur
– Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak açılıp çalışmaya devam edebilir.
– DVR cihazın modeline göre takılacak yüksek kapasiteli hdd ile çok uzun süreli kayıt yapabilir.

 

İnform Bilişim Hizmetleri yılların vermiş olduğu deneyim ile kamera sistemlerinde sizlere en iyi çözümler sunmaktadır. Kamera kurulumu ve sonrası destek için İnform Bilişim Hizmetleri uzman kadrosu ile hizmetinizde.

28 Eylül 2016
4.287 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA