(0216) 378 07 07

Sosyal Medyada Biz}

ORHANLI NETWORK ÇÖZÜMLERİ

network1

İNFORM BİLGİSAYAR SİZE NE GİBİ ÇÖZÜMLER SAGLAR ? 

 

Network Kurulumu

Network Sunucu Hizmetleri

Network Yönetim ve İzleme Çözümleri

Uzaktan Erişim Çözümleri

VPN Kurulumları

DNS Sunucu Kurulumu

SSL VPN Çözümleri

Network Güvenliği Hizmetleri

Ağ Geçidi Anti Virüs Çözümleri

VPN Teknolojileri

IPSec VPN

PP TP Farklı Markalar Arası VPN

Ağ İzleme Çözümleri

Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri

Ağ Loglama Çözümleri

 

 

DESTEK VE İLETİŞİM İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ : 0216 378 07 07

 

 

Network Ağ Çözümleri

Müşterilerimizin gereksinimleri değerlendirilerek Yerel ve Uzak Alan Ağı iletişim hizmetleri ihtiyaçları inform bilişim tarafından, hizmet ve kalite anlayışı ile uzman personelimiz tarafından sunulmaktadır.

Personelimiz, network konusunda ürün ve teknoloji üreten firmaların ürünlerine hakim ve konusunda eğitimli çalışma ekibimiz ile ürünlerin kurulması ve satış sonrası teknik destek verilmesi konularında sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Network ürünleri konusunda ürün ve teknoloji geliştiren firmaların sürekli yeni ürünler geliştirmesi network sektörünü sürekli gelişmektedir.. Teknolojinin sürekli değişti bu sektörde personelimizin teknik yeterliliğini müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli yükseltmekteyiz

LAN (Local Area Network)

Bina içi yerel alan ağlarının keşif, projelendirme, kurulum ve optimizasyon çözümleri.

Kablo test ölçümleri, konfigürasyon analizleri, paket analizi, sniffing, ağ güvenliği gibi her türlü network problemlerinin giderilmesi.

WAN (Wide Area Network)

WAN ağlarının en uygun teknolojiler seçilerek (Metro Ethernet, Noktadan Noktaya G.SHDSL, Noktadan Noktaya ADSL, LL, FR, VPN, ISDN, vb.) planlanması ve tesisi.

Kullanılacak teknolojilerine uygun aktif cihazların belirlenmesi.

Kurumun tespit ettiğimiz ihtiyaç analizine göre WAN set-up`ının oluşturulması. Data, ses, video gibi farklı trafiklerin optimizasyon ve QoS yapılandırmaları gibi.

Ana taşıyıcı ya da yedek taşıyıcı olarak Internet Backbone`unun kullanıldığı durumlarda gerekli güvenlik altyapısının planlanması ve kurulumu. Site to Site yada client to site VPN altyapılarının kurulumu.

WAN sisteminin, Internet firewall veya UTM cihazlar ile entegrasyonu. WAN üzerinden kullanılacak olan uygulamalara göre uygun internet güvenliğinin sağlanması.

Kurulan sistemlerin Bakım ve Onarım Hizmetlerinin verilmesi.

Optik ve/veya Cat5, Cat6) ihtiyaçları konusunda, İnform bilgisayar dünyanın önde gelen markalarını kullanarak projeler gerçekleştirmektedir.

Analiz ve ihtiyaç belirleme işlemleri sonrası projelendirilip teslim edilen çalışmalarımızda sistemin bütünlüğü hedeflenerek uçtan uca çözüm sağlayan üreticilerin ürünleri kullanılmaktadır.

KABLOLAMA KATEGORİLERİ

 

Cat 5 Kablolama – Kategori 5. 100Mbit/s Ethernet hızına kadar tüm yerel ağları destekleyen açık ve esnek bir alt yapı sağlar.

Cat 5e Kablolama – Yerel ağlar (LAN) için 1000Mbit/s hızına kadar destek verir.

Cat 6 Kablolama – Daha yüksek performanslı (250 Mhz) kablolama sistemleri sağlar. Şu anda 1 Gigabit’e kadar desteklemesine rağmen, gelecekte daha yüksek hızları destekleme potansiyeli vardır.

Cat 7 Kablolama – Tamamen ‘shielded’ yapıdadır ve 600Mhz’i destekler. Cat 5/6’ya göre iki katından daha fazla bant genişliği sağlar, ancak çok daha pahalı ve hacimlidir.

Fiber Optik – Gigabit Ethernet ve 10 Gigabit Ethernet Backbone teknolojileri dahil, yüksek hızlı fiber transmisyon sistemleri için uygundur. OM1, OM2, OM3 ve OS1 gibi ikinci jenerasyon fiberler kullanılır.

network2

Firmamız Network alanında Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması gibi hizmetler vermektedir.

Saykom Bilgisayar  kendisine gelen yardım çağrılarını deneyimli kadrosu ile karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Network Kurulumu                                                                       
Network Cihazlarının Kurulum ve Desteği
Ağ Hızlandırma Çözümleri
Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri

Network Sunucu Hizmetleri 
DNS Sunucu Kurulumu
Ağ Loglama Çözümleri
Ağ İzleme Çözümleri
Merkezi Yönetim Çözümleri

Network Yönetim ve İzleme Çözümleri 
Merkezi Yönetim
Merkezi İzleme ve Takip Sistemleri

Uzaktan Erişim Çözümleri 
VPN Kurulumları
Farklı Ürünler Arası IPSec VPN Kurulumları
SSL VPN Çözümleri

Network Güvenliği Hizmetleri 
Güvenlik Mimarisi Tasarımı Ağ Erişim Kontrolü (NAC)
Sistem Odası Güvenliği

Ağ Geçidi Anti Virüs Çözümleri
Güvenlik Duvarı Çözümleri (Firewall)
Atak Önleme Çözümleri (Intrusion Detection)
Sanal Ağ Çözümleri (VPN)
Web Filtreleme Çözümleri
Kurumsal Güvenlik Yönetim Çözümleri
Ağ Güvenliği Analizi Çözümleri

VPN Teknolojileri                                   
IPSec VPN
PP TP Farklı Markalar Arası VPN
SSL VPN (Uygulama Modu)
SSL VPN (Tünel Modu

Call Now ButtonHEMEN ARA