(0216) 378 07 07

Sosyal Medyada Biz}

KURTKÖY SANAYİ DATA-VERİ KURTARMA

dataverikurtarma1

INFORM BİLGİSAYAR DATA-VERİ KURTARMA İLE ;

 

HDD Kurtarma

SSD Kurtarma

Server Kurtarma

Sunucu Kurtarma

USB Bellek ve

Flash Disc Kurtma

SCSI & SAS Kurtarma

Veri İmha

Veri Kurtarma

Telefon Veri Kurtarma

Tablet Veri Kurtarma

RAID / NAS Veri Kurtarma

Data Kurtarma

 

DATA VERİ KURTARMA

Veri kurtarma işlemleri, çoğu zaman kullanıcıları açısından son derece  hayati bir önem taşıyabilmektedir. Veri kurtarma işlemlerinde yanlış firma tercihi, uygulanan yanlış müdahale ve metotlar nedeniyle veri kurtarmayı olanaksız hale getirebilecek düzeyde, telafisi imkânsız zararlar doğurabilmektedir.

Veri kurtarma konusunda profesyonel destek alırken, seçtiğiniz firmanın gerçek ve somut iş tecrübeleri ve referanslarını dikkate almalı , manipüle edici reklam ve referans kirliliğine aldanmamalıyız. Bu tür tüketici haklarını hiçe sayan ve aynı zamanda haksız rekâbet teşkil eden reklamlara itibar edip; veri kayıpları yaşayan bir çok mağdur olduğunu da göz önünde bulundurmalıyız.

Bunun yanı sıra tercih edilen firmanın analiz ve işlem süresinin hızlı olması, veri kurtarma süresince doğru bilgilendirme ve iletişim akışı olması da en az veri kurtarma işleminin sonucu kadar önemlidir.

Gerçek olmayan maliyetler , şişirilmiş ücretler ve astronomik rakamlarla da karşılaşabileceğinizi göz önüne alarak; maliyet fiyat aralıkları ile ilgili doğru bilgilendirme yapıldığından emin olmak gerekir. (Yapılacak işlem türü ile ilgili alt ve üst maliyet sınırları)

INFORM  veri kurtarma, kurulduğu günden bu yana, somut iş tecrübeleri , referansları ve tavizsiz güven ve gizlilik ilkeleriyle başarılarını sürdürmektedir. Verilerin güvenliği ve gizliliği konusunda, müşterilerinin yasal haklarını  koruma altında tutmuş ve memnuniyetlerini de en üst düzeyde sağlamayı başarmıştır.

Veri kurtarma işlemlerinizi yaptırmak için firma tercihinde, dikkat etmeniz gereken hususların önemini kavramak için, lütfen ‘Türkiye’de Veri Kurtarma Sektörü’ konulu yazımızı, ilgili linkten inceleyiniz.

Unutmayınız ki, verileriniz  yasalar ve özel haklarınıza saygı gereğince korunmalıdırlar. İş belgeleri, önemli dosyalar, şahsi fotoğraflar ve videolar, resmi tutanaklarınız, mali tablolar her türlü kişisel ve ticari bilgileriniz gibi gizlilik arz eden  datalarınızın titizlikle saklanabilmeleri, sizlerin her türlü kayıplara maruz kalmamanız açısından mühimdir.

Call Now ButtonHEMEN ARA