(0216) 378 07 07

Sosyal Medyada Biz}

HAKKIMIZDA

INFORM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, 1997 yılına dayanan bilgi ve tecrübe birikimiyle, bilişim sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti ve çözümleri sunmak, BT ve elektronik ürünleri en uygun koşullarla, en hızlı şekilde tedarik etmek amacıyla kurulmuştur. Başlangıcından bu yana BT çözümleri ve güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir, dinamik kuruluşu olmaya devam etmektedir.

happy-employees

Bilgisayar, elektronik, güvenlik, mobil takip sistemleri konusunda uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermektedir.Genel müdürlük bünyesinde satış, pazarlama, teknik servis, web tasarım, mali işler, proje ve AR-GE bölümleri yer almaktadır. Şubemizde ise teknik servis, satış, muhasebe departmanlarımız mevcuttur.

INFORM, işletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

INFORM kurumsal şirketlere, kobilere ve son kullanıcıya ürün tedariki ve hizmet desteği vermektedir. Uzun yıllardır sektöründe hizmet vermesi sayesinde geliştirdiği tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını müşterilerden önce fark eder ve buna uygun çözümler üretir.

Call Now ButtonHEMEN ARA